Plně soběstačné místo,
kde nikdy nemusíte být sami

Čtyři domy

Čtyři domy
268 jednotek, jeden sen

Single člověk, zamilovaný pár i novopečená rodina - svůj sen o bydlení najdete v Rezidenci Dios. Vyberte si byt ve vysokém standardu od velikosti 1+kk až po 3+kk s balkónem či zahrádkou. A když vás to doma přestane bavit, vyjděte ven za sousedy.

 
Čas strávený se skvělými lidmi

Čas strávený se skvělými lidmi
je k nezaplacení

Buďme více spolu! Vnitroblok hýřící zelení je místem přímo stvořeným pro navazování nových přátelství a vztahů. Kdykoliv během dne je ta pravá chvíle společně posedět na lavičce, popovídat si pod pergolou a uspořádat hromadný piknik.

 
Zeleno

Zeleno
všude kolem

Jen deset minut od centra Brna, a přece v obklopení zeleně. Květiny, stromy a keře tvoří téměř polovinu celé rezidence. A věříme, že o to raději budete trávit čas venku. Vaše auta navíc najdou svá bezpečná místa v podzemním parkovišti.

Testimonial architekta

"Pozemek dříve fungoval jako areál továrny Fruta, nyní poskytne bydlení mnoha rodinám i jednotlivcům. Rezidence Dios je navržena tak, aby citlivě doplnila strukturu města Modřic. Čtyři domy umožňují průchodnost územím, zároveň však vytváří soukromý vnitroblok pro odpočinek obyvatelů rezidence.  Při návrhu stavby jsem kladl důraz na nadčasovost materiálů, práci s dešťovou vodou a dispozice bytů, které lze využít na maximum.  Zároveň pro mě bylo důležité vytvořit klidné prostředí pro plnohodnotný komunitní život a udržitelnou kvalitu bydlení."
Jiří Bužek, architekt 

Doporučení makléře

"Projekt Dios nabízí ke koupi mimo jiné také malometrážní byty, což znamená, že jsou i v dnešní době cenově dosažitelné téměř pro všechny, a to jak ke startovacímu bydlení, tak k investičnímu záměru."

Ondřej Závodný

Třikrát ano
rezidenci Dios

Dohromady tvoříme komunitu
Dohromady tvoříme komunitu
Soukromí tady budete mít dostatek stejně jako příležitostí si popovídat. Rezidence Dios dýchá komunitním životem!
Bydlení ve vysokém standardu
Bydlení ve vysokém standardu
Moderní obklady, kvalitní sanitární zařízení i luxusní podlaha. Na materiálech jsme zkrátka nešetřili, což poznáte na první pohled i dotek.
Lokalita na jedničku
Lokalita na jedničku
Centrum Brna za zatáčkou a celá jižní Morava za kopcem. Rezidenční bydlení v Modřicích nabízí veškeré příležitosti z první ruky.